بهترین روش موفقیت در برندسازی شخصی

بهترین سایت برای برندسازی شخصی به صورت رایگان

در آینده نزدیک بزرگترین سرمایه شخصی شما ، برند شخصی تان می باشد

برند شخصی یا پرسونال برند (Personal Brand) در واقع نحوه ظاهر شدن شما در جامعه می باشد، بدین معنی که مردم یک جامعه شما را از طریق تخصص خاصی که دارید و یا صفات شخصی و رفتارهایی که از خودتان بروز می دهید می شناسند ، و شما می توانید با جهت دادن به این صفات و تخصص ها تبدیل به شخصی منحصر به فرد و شناخته شده در جامعه شوید.

روند ایجاد برند شخصی را برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ می گویند که در دنیای امروزی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. افرادی که قصد دارند در حوزه کاری خود معروف شوند و یا افراد معروفی که می خواهند جایگاه برند شخصی خود را حفظ کرده و ارتقاء دهند اقدام به انجام مراحل مختلف برندسازی شخصی به طور روزانه می کنند.

یکی از بهترین و ساده ترین روش های ارتقاء برند شخصی استفاده از ابزارهایی مانند وب سایتها و یا اپلیکیشن هایی است که از طریق آنها می توانید اقدام به معرفی و شناسایی برند شخصی خود کنید، از معروف ترین ابزارها که می تواند در جهت رشد برندسازی شخصی به شما کمک کند میتوان به لینکدین و اینستاگرام و فیس بوک اشاره کرد.

اما امروزه در ایران نیز ایجاد و ارتقاء برند شخصی بسیار رایج شده و ابزارهایی نیز ایجاد شده است که افراد مختلف می توانند با درج اطلاعات مورد نظر راجع به تخصص و ویژگی های شخصی خود، گامی بزرگ در جهت رشد برند شخصی بردارند.

ما یک سایت برای برندسازی شخصی شما راه اندازی کرده ایم، که می تواند در برندسازی شخصی شما بسیار موثر باشد. خدماتی که ارائه می کنیم تا آخر سال ۹۷ رایگان هست.

در مدت کوتاهی که این وب سایت را ایجاد کرده ایم، بسیار مورد توجه ایرانیان عزیز قرار گرفته و کاربران زیادی اقدام به ثبت نام و ایجاد پروفایل شخصی خود کرده و داستان زندگی حرفه ای خود را شرح می دهند.

در زیر نمونه هایی از ثبت برند شخصی و یا برند شرکتی را در سایت برندها مشاهده کنید:

نام : فرید پارسایی
عنوان کسب و کار: سایت فرید پارسایی
نوع تخصص: سخنران, کارآفرین, کارشناس, مدرس, مربی, مشاور, منتور
بیوگرافی: متولد ده شهریورماه 1352 متاهل و دارای دو فرزند پسر هستم تحصیلاتم دکترای فناوری اطلاعات در مدیریت کسب و کار دارم و بیش از 30 سال سابقه فعالیت تجاری. با شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت، 3CX، پالوسانتو، بلوهاست، کوجنت، به صورت پارتنز و نماینده فروش فعالیت داشتم.
مشاهده پروفایل

نام: جناب توریست
نوع تخصص: تورلیدر
یوگرافی: دیپلم گرافیک، سابقه کار در سینما، نورپردازی، عکاسی، تصویر بردای، تدوین فیلم، دو بار ترک دانشگاه و در حال حاضر رهنمای گردشگری
مشاهده پروفایل

نام: آرافرم
عنوان کسب و کار: شرکت آرافرم
بیوگرافی: ما در معرفی خودمان نمیگوییم تولید کننده پوشاک و یونیفرم هستیم بلکه میگوییم ما طراح هویت سازمانی شما از طریق مد و فشن بر اساس رهبری هوش هستیم و این تضمین را با قدرت میدهیم که تجارت و کسب و کار شما را در بازار برند ها متمایز کنیم که بدنبال آن فروش ارزش افزوده و سهم شما از بازار قطعا افزایش پیدا خواهد کرد. آرا فرم تولید کننده مانتوشلوار اداری و لباس یونیفرم طی ۱۲ سال فعالیت مستمر در طراحی و تولید مانتو فرم و لباس یونیفرم اداری و انواع لباس فرم اداری با استفاده از کادری مجرب و توانمند در بخش خدمات به مشتریان توانسته به جهت نوع سرویس دهی از مشاوره-طراحی-سایزگیری- برشکاری و دوخت به استاندارد های مطلوبی رسیده و رضایت و آرامش خاطر را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.این شرکت در طی این دوران و با تولید مانتو فرم و لباس اداری توانسته با بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی-سازمان ها-آژانس ها-خطوط هوایی و زمینی ودریایی-بانک و بیمه ها به صورت مستقیم هرساله همکاری نماید.
مشاهده پروفایل

نام: ملیکا بکایی
زمینه علاقه مندی: سفر
بیوگرافی: من ملیکا هستم. تازه بیست سالم شده و هم اکنون به مدت یکسال عازم آمریکای جنوبی هستم تا داوطلبانه با بچه ها کار کنم و انگلیسی تدریس کنم و درس زندگی بیاموزم.
مشاهده پروفایل

نام: الناز هدایتی
عنوان کسب و کار: رایا ادونچر
بیوگرافی: متولد 1373 زاده ی اصفهان هستم . مثل خیلی ها یک بار برای همیشه برای زندگی ای که خودم میخواستم محکم جنگیدم، متعجب از حجم زیادی از هیاهو و تشویق در مسیر انتخابم و ناراحت از اینکه "چرا سبک زندگی مستقل نمیتونه انتخاب دوستدارانش باشه!؟ " هم زیستی با مردم بومی و جریان زندگی در هر منطقه، چالش ها و اتفاق های مختلف هرلحظه ، جدا شدن از روزمرگی ها و به مینیمال ها اکتفا کردن از دلایل شش سال به جاده و سفر دچار شدنم بود. از دره نوردی از میان روستاهای دورافتاده ای در دامنه کوه های هیمالیا تا مکث و توقف های طولانی در خانقاه و معابد هند. همراهی با رقص سما و ساز در محضر مولانا تا کوچ با عشایر و همنشینی با کرد تا بلوچ تا زمان حالی که هنوز هم در سفر هستم تک به تک تجربه هایی هستند که پله پله من رو قدمی به پیدا شدنم نزدیکتر میکنندو الناز اکنون را ساخته و همچنان راه درازی باقیست. از آن جا شروع شد که یک روز از کار ثابتی که داشتم استعفا دادم و دلم خواست تمام ندیده هایم را ببینم، بچشم، لمس کنم و در آغوش بگیرم و در آخر به جای هر چیز سنگین دیگری، تمام دارایی ام تجربه کردنی، خندیدنی و عشق ورزیدن باشد. از آن پس یک مسافرم . هزینه های سفرم از.
مشاهده پروفایل

نام: مهران مغزی
نوع تخصص: جهانگرد، مشاور
بیوگرافی: مشاوره سفر و برنامه ریز سفر بصورت خصوصی برای افراد مختلف و پشتیبانی در حین سفر
مشاهده پروفایل

نام: عباس برزگر
عنوان کسب و کار: دهکده گردشگری و اقامتی خانواده عباس برزگر
بیوگرافی: من کارم را از دستفروشی و درآمد روزانه ٣ هزار تومان شروع کرده ام. ٣٨ سال دارم و درآمدزایی چشمگیرم با یک اتفاق معجزه آسا آغاز شده است. بنده زاده و ساکن یک روستای بسیار کوچک به نام بزم» شهرستان بوانات در استان فارس هستم. روستایی که نه چندان حاصلخیز است و نه جاذبه خاصی دارد، اما با موقعیت شناسی درست بنده، این شهر توانسته در کتاب راهنمای گردشگری یونسکو، عنوان شگفت انگیزترین تجربه گردشگری ایران را از آن خود کند. درآمد این جوان روستایی تا ۵‌ سال آینده حدود ۵۴‌ میلیارد دلار خواهد بود که فراتر از درآمد نفتی کل کشور است! من از هفت سالگی به کار دست فروشی می پرداختم و بعد مشغول به کار نان خشکی شده بودم. آرزوهای بزرگی داشتم تا اینکه عاشق دختری می شوم. به خاطر شغلم آن دختر را به من نمی دهند و می گویند باید حداقل یک شغل آبرومند پیدا کنی مثلا یک مکانیک شوی! به همین منظور به تهران آمدم و با سختی بسیاری به کار مکانیکی مشغول شدم تا اینکه مکانیکی بسیار ماهر و خبره شدم. وقتی به شهر خود برمی گردم تا برای خواستگاری مجدد اقدام کنم؛ می بینم که درست در همان شب، مراسم عروسی دختر مورد علاقه ام است. من بعد از روزها غصه و گریه و زاری، تصمیم می گیرم به همان شغل نان خشکی بازگردم. مدتی بعد با یک دختر دیگر ازدواج می کنم و زندگی ام متحول می شود. در یک شب بارانی و تاریک در روستایمان به دو گردشگر خارجی و مترجمشان برخوردم که بی‌نهایت خسته و سرگردان و کلافه بودند. آنها را به خانه‌مان دعوت کردم. شامی که درخور دو میهمان خارجی و غریبه باشد نداشتیم و مجبور شدم همان سفره فقیرانه خودمان را برایشان پهن کنم و همان دمپختک گوجه‌ فرنگی که همسرم برای خودمان پخته بود، برایشان بیاورم. بعد هم آنها را به یک چای آتشی دعوت کردیم و تنها رختخواب‌ های خانه را برای میهمانان خارجی‌مان مهیا کردیم و خودمان روی زمین خوابیدیم. قبل از خواب متوجه شدم یکی از آن خارجی‌ها که پسر جوان ۲۰ ساله‌ای بود بسیار ناراحت و پکر است. از مترجمشان علت ناراحتی‌اش را پرسیدم. مترجم جواب داد که.
مشاهده پروفایل

۳۰ نمونه عالی از برترین شعارهای تبلیغاتی برندهای موفق

روش های ست کردن لباس فرم اداری زنانه

روش های مختلف در خصوص ست کردن کت و شلوار اداری

شخصی ,کار ,یک ,برند ,ها ,های ,برند شخصی ,برندسازی شخصی ,کسب و ,و کار ,مشاهده پروفایل

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت سحر باتری سپند ارتباطات بین فرهنگی بی منِ او On line school storyboard خرید و فروش ویلا اطلاعات کامل درمورد آهن کارگزاری آگاه، ثبت نام در بورس دبستان پروین اعتصامی گفتاورد دوره آمادگی آزمون وکالت - آمادگی آزمون سردفتری - آمادگی آزمون قضاوت